




Молодежный рюкзак Bagland 24л с одним отделением для ноутбука из плотного текстиля черный Stylish (0051891)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Рюкзак STYLISH від Bagland виготовлений з міцної тканини, що має водовідштовхувальні властивості. Крім того, за матеріалом легко доглядати — рюкзак можна витерти вологою серветкою, щоб прибрати забруднення.
Одна з переваг цієї моделі — наявність окремої бокової кишені для ноутбука. Завдяки такому розташуванню ви завжди легко зможете дістати девайс у будь-який момент, а інші предмети в рюкзаку ніяк його не пошкодять.
Основне відділення рюкзака доволі містке та містить декілька додаткових кишень: для документів формату А4 та інших дрібниць. Така організація простору дозволяє взяти з собою усе необхідне: від навчальних матеріалів до спортивної форми!
Крім того, на передній частині рюкзака є додаткова кишеня для речей, а збоку — відсік для пляшки з водою. Усі відділення оснащені високоякісною фурнітурою, а також додатковим захистом від вологи у вигляді тканинної заслінки над змійками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bagland |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 550 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 45 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 19 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Ткань |
| Объем | 24 л |
| Особенности | Карман для ноутбука |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 34 см |
- Цена: 1 090 ₴


