

Сумка жіноча кругла з брелоком, жіноча кругла сумочка на плече
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 999 ₴

