

Жіноча сумка-рюкзачок рюкзак-трансформер екошкіра, маленький рюкзачок сумочка жіноча 2 в 1 Кенгуру Фіолетовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 480 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 950 ₴

